HTML Template

Podatkową księgę przychodów i rozchodów prowadzą podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych opodatkowani na zasadach ogólnych według skali podatkowej albo podatkiem liniowym (19%), którzy nie przekroczyli limitu 2 mln euro w poprzednim roku podatkowym. Ten rodzaj księgowości prowadzą również spółki cywilne, jawne oraz partnerskie wykonujące działalność gospodarczą, o ile nie są zobowiązane do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Często przedsiębiorcy uważają, że prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów jest proste, zalecamy jednak korzystanie z pomocy specjalistów. Przedsiębiorcy często nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowany jest aktualnie system podatkowy w kraju. Dla przykładu ustawa o podatku VAT w ciągu pierwszych 6 miesięcy 2011 roku była zmieniana 11 razy. Samodzielne rozliczanie dokumentów jest możliwe w przypadku prostych dokumentów i nieskomplikowanych operacji. Jednak ilość czasu potrzebna na śledzenie zmian w przepisach oraz ryzyko pomyłki mogą doprowadzić do skupienia się na rachunkowości zamiast na prowadzeniu właściwej działalności.


Dlatego nasze Biuro oferuje rzetelne i zgodne z przepisami prawa usługi prowadzenia podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz rozliczeń ryczałtu ewidencjonowanego. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełen profesjonalizm obsługi oraz rzetelność rozliczeń.

Udział przedsiębiorcy kończy się w momencie dostarczenia dokumentów do biura lub po odbiorze ich z siedziby firmy przez naszego pracownika. Po przetworzeniu danych przedsiębiorca jest informowany o wysokości podatków za dany okres z odpowiednim wyprzedzeniem, aby mógł podjąć właściwe decyzje biznesowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt lub wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia spersonalizowanej oferty.